top of page

Liefdevolle newborn fotoshoot in Rotterdam – bijzondere momenten vastgelegd in het ziekenhuis

  • Foto van schrijver: Erika Brouwer
    Erika Brouwer
  • 13 jan
  • 1 minuten om te lezen

Bijgewerkt op: 16 mei



Liefde, verbondenheid en toewijding – dit is waarom ik fotografeer voor Stichting Earlybirds



Als newborn fotograaf werkzaam Rotterdam werk ik al zes jaar met veel liefde voor Stichting Earlybirds. Deze bijzondere stichting biedt ouders van te vroeg geboren baby’s een kostbare herinnering: een liefdevolle en professionele newborn fotoshoot in het ziekenhuis, helemaal kosteloos.

Elke keer dat ik een prematuur geboren baby mag fotograferen, word ik geraakt. De zorgzaamheid van het ziekenhuispersoneel, de intense verbondenheid tussen ouders en hun kindje, en de hoopvolle sfeer – het zijn momenten die je niet snel vergeet.

Een fotoshoot met een premature baby is heel anders dan een reguliere newborn reportage. Alles gebeurt op het tempo van het kindje. Geen geposeerde beelden, maar pure, eerlijke fotografie waarin liefde, kracht en kwetsbaarheid centraal staan. Voor veel ouders betekent dit een waardevolle herinnering aan een onzekere maar o zo belangrijke periode in hun leven.

Ik voel me dankbaar dat ik, als fotograaf voor Stichting Earlybirds, gezinnen mag ondersteunen op deze manier. Door middel van mijn beelden mag ik iets tastbaars meegeven – iets dat verder gaat dan alleen een foto.


Ben je benieuwd naar wat Stichting Earlybirds doet of wil je meer weten over het aanvragen van een liefdevolle newborn reportage in Rotterdam of omgeving?






 
 
 

Commentaires


Recent Posts

Archive

  • Pinterest
  • Instagram
  • Facebook Basic Square
bottom of page